77 75 73 71 69 67 65 63 62 61 60

Hubnutí

20/7/16

20. července 2016 v 9:22 | Aine
Ozývám se už teď, protože odpoledne ke mně přijede kamarádka a bude u mě do čtvrtka, takže bych se večer zase nemohla ozvat. Jídelníček dávám jen takový předběžný, je mi jasný, že to nebude žádné vzrůšo, ale nebudu se přecpávat, ale prostě jíst tak nějak normálně. Zatím jsem měla jen meloun, šetřím kalorie na odpoledne/večer. :D

Včera jsem byla s kamarádkou pít. Nic moc, já vím. Každopádně, s ní se rozešel přítel, teď já jaké mám "problémy" a stavy, že to bylo tak nějak potřeba. Nejhorší na tom všem je, že tak moc bych se chtěla posunout dál, zapomenout a žít jinak, ale nejde mi to. Neumím to. Možná jsem už tak zvyklá na tohle všechno, že to je čím dál tím víc těžší a těžší.

08:45 - meloun
12:00 - meloun
15:30 - zapečené bagety se šunkou a sýrem
19:00 - možná něco v restauraci?

pití: voda
pohyb: -

Jak říkám, pořád se u mě něco děje. Šílené.

A čím víc se bavím s kluky a poznávám je, tím víc mi je ze spousty kluků špatně. Asi špatné typy nebo nevím, ale dříve jsem žila asi ve velké naivní představě.

18/7/16

18. července 2016 v 21:31 | Aine
Včera jsem se neozvala, protože jsem byla v práci, pak jsem byla běhat a potom jsem nečekaně vytuhla v 8 hodin večer v posteli. Můj sobotní večer nedopadl dvakrát happy, protože se to neobešlo bez slz, ale radši o tom nemluvit.

Dneska jsem se pro změnu vytočila v práci. Měla jsem končit v 1, ale v 1 se ukázalo, že já jediná z ranní směny (teď to tam funguje na dvě směny, protože ti ostatní brigádnici by to tam po jednom dni vzdali) bych měla končit až v 3. Tak jsem se teda pěkně nasrala a šla se zeptat, co to má jako znamenat. Odpověď? "A koho tam, do prdele, mám dát místo tebe, když jsou tady všichni noví a neumí to?" Noo, dej si tam koho chceš, můj problém to prostě není, já mám končit v jednu. Tak za mnou pak asi o pět minut později přišla, že teda můžu jít. No ještě aby ne.

Já se už prostě nenechám využívat a srát si na hlavu ve všech směrech. Jako kdyby za mnou třeba v pátek přišla a řekla mi: "Ty, prosím tě, mohla bys končit v pondělí až ve 3? Někdo jiný tě může vystřídat totiž až ve tři." Tak si řeknu okay, co jiného mi zbývá, nenechám tě v tom, když ti noví brigádnici stojí za houby. Ale jako, že se dozvím v 1 odpoledne, kdy mám končit, že vlastně končit nebudu? Haha, to vůbec.

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - 2 křehké plátky, kousek žervé a šunka
18:30 - melounové smoothie
19:30 - ďábelské topinky

pití: 1,5 l vody, 0,3 l kofoly
pohyb: 3,61 km běhu, 20 minut chůze, 7 hodin v práci

K večeru jsem byla s kamarádkou ve městě. Dala jsem si boží melounové smoothie. ♥ Bouhžel jsme pak šli ještě jinam a tam prostě dělají tak boží Ďábelské topinky, že jsem neodolala. Tak snad se to tolik neprojeví na váze. Konečně hubnu, tak snad jedna věc nevadí.

Zítra poslední den v práci. A pak za mnou dojede ve středu kamarádka. A příští týden mám v plánu nějaký výlet + pak jedu zase za kamarádkou já. Chci si tyto prázdniny fakt užit. A vypadnout na chvíli z města, nebo se tady zblázním.

16/7/16

16. července 2016 v 19:56 | Aine
Dneska v práci to bylo na pohodu, nikdo nepříjemnej, vše v pohodě. Po práci jsem šla po dlouhé době běhat a zase jsem uběhla více, i když na začátku jsem myslela, že toho uběhnu méně. Běhávám za město, kde jsou chaty a tak, moc pěkné prostředí, a když jsem běžela nazpátek, tak mi jeden pán říká: "Netrapte se, já vás svezu, zrovna jedu do města." Tak jsem ze smíchem odpověděla, že si to odběhnu. Je fajn, že tam jsou takoví milí lidé, vždycky když běžím a vidí mě, tak se na mě usmívají, zdraví a tak. :D

No a z běhu jsem před barákem potkala jednu paní s manželem, kteří mě pár let zpátky fotili. Tak se mě ptali, zda jsem snad neběhala, tak říkám, že jo, jestli to tak jde vidět. A oni, že jsem trošku rudá. :D Ale že jde vidět, že jsem zhubla. Hip hip hurá. Sice mně to tak nepřijde, ani moji váze to tak nepřijde, ale aspoň si někdo občas všimne. :)

08:15 - malá miska cereálií s mlékem
12:20 - špagety s kuřecím masem a domácí omáčkou

pití: lípový čaj, voda
navíc: pár čoko trubiček
pohyb: 3,79 km běhu, 20 minut chůze

Byla jsem v práci, takže jsem pak od oběda už nic nejedla. Teď se akorát chystám do hospody s kamarádem a jeho kamarádem. Popravdě se mi moc nechce, jsem unavená, zničená a má nálada pořád není nějak happy. Mám v plánu být o vodě, ale kdo ví. A taky mám v plánu být brzo doma. Bože, cítím se jak nějaká stařena, pár měsíců zpět bych všechny já tahala do hospody a teď... teď bych nejradši byla doma, zalezla do postele a spala. Doufám, že nepotkám Dvojku nebo Falešnou, ani jednoho nechci vidět.

Dokonce i včera mi psal kamarád, ať jdu na pivo se rozptýlit. Vymluvila jsem se, že jdu ráno do práce a ptala se ho, proč bych se měla rozptýlit.
"No, já nevím, poslední dobou mi přijdeš buď moc šťastná nebo naopak smutná."
A má pravdu. Neumím být teď něco mezi. Sžírají mě moje myšlenky. Ale nechci ho otravovat s holčičími problémy, které jsou kraviny. Takže jako obyvkle moje odpověď zněla: "To se ti jen zdá, jsem v pohodě."

Jo, snad to "jsem v pohodě" brzy příjde.

15/7/16

15. července 2016 v 21:57 | Aine
Ještě čtyři dny práce a pak volno. Juch. Zítra jdu do mé druhé práce a tak naivně doufám, že tentokrát nedojde moc lidí. Vůbec bych se nezlobila. Minulý víkend tam přišli protivní lidé a byli na mě dost zlí a hnusní. Ale až tak, že se mi z toho chtělo brečet. Jedna paní, která to všechno pozorovala se mě pak ptala, jak to zvládám, když po mně takhle někdo vyjede. Že ona to jenom slyšela a vůbec se jí to nelíbilo.

No a dneska po práci jsem se stavila v lékarně, šla jsem si po dlouhé době koupit antibiotika na akné. Co teda beru HA, tak se mi akné dost zlepšilo, ale když mám před svými dny, či mám své dny, je má pleť šílená. No a jelikož mi ty antibiotika došla, tak jsem si je musela koupit. Je fakt, že mi to prostě pomáhá.

08:45 - smoothie - broskev, hroznové víno a malina + jablko
11:30 - 2 křehké plátky, kousek žervé, 2 kolečka choriza, šunka, vejce
18:00 - 2 křehké plátky, kousek žervé, šunka, kousek camembertu a 4 kyselé okurky

pití: 1,5 l vody, kafe
navíc: 2 cookie kolečka
pohyb: 10 hodin v práci na nohách

No, jak jsem říkala, nebaví mě počítat. Teda, v průběhu dne to házím do tabulek, ale ještě to vypisovat sem... to se mi nechce. :D Ale dnešek teda konečný příjem je okolo 800 kcal.

A v Lidlu jsem objevila super věc - mají tam teď novinku smoothie, stojí to 25 Kč, bez přidaného cukru, pouze ovoce a na 100 ml to má 50-55 kcal. Což je prostě super, jelikož si doma smoothie dělat nemůžu, tak si budu občas kupovat tohle. :) Dneska jsem to teda ochutnala poprvé a chutnalo mi to, takže doporučuji, je to novinka, tak to najdete už určitě i u vás. :)

Pořád se tak nějak "straním" společnosti. Na fb nejsem, nikam nechodím - kromě práce. Myslím, že kdybych měla jít do hospody, musela bych se pořádně opít, abych se netrápila a nebyla v háji s náladou, když bych někoho potkala. Ale vím, že se to zlepší, chce to jen čas.

14/7/16

14. července 2016 v 19:04 | Aine
Tak nějak na začátku hubnutí. Na začátku ve všem. Nedá se nic dělat, dnešek beru něco jako nový start. Všeho. Pořád se stydím, že jsem opět na začátku, ale dost sebelítosti.

Psal mi kamarád, jestli jsem v pořádku, že jsem se na Facebooku už dlouho neukázala. Skoro tři dny. Nebýt jeho, tak na ten fb ani nevlezu, ale jelikož jsem mu musela na messenger odepsat, tak jsem tam šla. Prý měl o mě trochu strach, což je strašně hezké, aspoň někdo má o mě strach. Myslím, že kdyby to nebyl nejlepší kamarád od Straky a dobrý kamarád od Dvojky + jeho spolubydlící, nebylo by to jen kamarádství. Ale každopádně, někdy je kamarádství více než potom něco jiného...

08:45 - 125 g malin (77 kcal)
11:30 - špaldový krekr, šunka, mozzarella (63,5 kcal)
18:00 - špaldový krekr, šunka, mozzarella, kyselé okurky (73,5 kcal)

pití: 1,5 l vody, kafe
navíc: hroznový cukr s vitamínem C (46 kcal)
pohyb: 10 hodin v práci, posilování nohou

celkem: cca 300 kcal

Kafe si dávám s mlékem a trochou cukru, jinak to zatím nevypiju. Což dělá nějakých 40 kcal, proto těch 300 kcal celkem. Myslím, že mě to počítání za chvíli přestane bavit, ale ať v tom mám aspoň na nějakou dobu přehled. Myslím to totiž fakt vážně, teď to už prostě nepokazím. Všem vytřu zrak. A hlavně jemu, no... momentálně asi má největší motivace.

12/7/16

12. července 2016 v 21:00 | Aine
Těším se, až tento týden skončí. Je to fakt šílená práce. Dneska "jen" 11,5 hodin. A pozor, zítra bych měla končit v 1 odpoledne! Zázrak? Takže doufám, že vše půjde podle plánu a já fakt v 1 odpoledne skončím.

Jídelníček opět nic moc, dneska jsem to dostala a nejradši bych vyžrala celou lednici. Ale i tak je ten jídelníček "lepší" než poslední týden. Nu a jestli zítra skončím v 1 odpoledne v práci, půjdu běhat! Už se těším, protože takhle nestíhám ani tenn běh.

05:15 - termix
08:45 - 1 špaldový krekr, kousek žervé a šunka + pár třešní
11:30 - kuskus s tofu a čínskou zeleninou
18:30 - kuř. maso s celozrnnou bagetou :((

pití: 1,7 l vody
pohyb: 11 hodin v práci

Jsem pozvaná na narozeniny od kamaráda. Od toho, který se baví se Strakou a ví o nás a od toho, který je spolubydlící od Dvojky. To, že tam bude Dvojka s Falešnou, s tím jsem počítala. Už teď si dokážu představit, jak tam jsou spolu a on jí dává pusinky a bla bla bla, fuj, chce se mi z toho zvracet. Tu holku z celého srdce fakt nesnáším. Ale říkám si, že když šlo mezi mnou a Dvojkou vždycky jen o to jedno, že to prostě skousnu, ten pohled.

No, jenže pak se ukázalo, že na ty narozeniny by měl dojet i Straka. Kluci se bavili a říkali, že by dojet neměl, protože neví jak dostane volno v práci. A teď zase opak, že nejspíše přijede. A já jsem z toho celkem na nervy. Nevím, jestli pořád zvládnu se prostě usmívat a dělat, že je vše okay, ale tak, je to až za dva týdny a za tu dobu se toho může ještě hodně stát. :D :D Jít tam chci, protože jsem to tomu kamarádovi slíbila, ale jak to dopadne, kdo ví.

11/7/16

11. července 2016 v 22:41 | Aine
Nestíhám. Od rána do večera v práci. Krásných 13 hodin. Doma jsem hodila sprchu, udělala jídlo na další den, pokecala a bum... půl 11 večer! Čas jít zase spát.

V práci děs. Jak jinak. Navíc tam jsou teď skoro všichni brigádníci (noví) a to je ještě větší hrůza. Jsou nezkušení, takže jsou pomalí. Ta práce trvá déle a taky udělají něco špatně. Nejde se na ně zlobit, když jsou noví, ale prostě... vytáčí mě to. :D Perlička na závěr - v 1 odpoledne se mnou začal pracovat jeden kluk. Celých 5 a půl hodin si hvízdal (pískal). Nekecám, když už na minutu zavřel hubu a já se radovala, že bude konečně ticho, začal nanovo. Myslím, že se mi i bude zdát o tom jeho pískání.

05:15 - jeden malý kousek Míša řezů
08:45 - přesnídávka jahodová
11:30 - 2 špaldové krekry, kousek žervé a šunka
20:00 - houbová polévka

pití: 1,5 l vody
pohyb: 13 hodin v práci

Článek jen ve spěchu, jdu spát. Mám ještě něco v hlavě, co bych chtěla napsat, ale napíšu to až zítra. Jsem fakt unavená.

Informativní článek

10. července 2016 v 15:03 | Aine
Chtěla jsem se ozvat dříve, ale absolutně jsem neměla čas. Během té doby se toho stalo tolik, že jsem si spoustu věcí uvědomila. Každopádně to tady nechci rozpitvávat, ten článek by byl totiž dlouhý jak maraton.

29/6/16

29. června 2016 v 23:48 | Aine
Vůbec se mi pro to vysvědčení nechce. Tak to kašlu a až v září. Jako popravdě - mami dodneška ještě neviděla moje pololetní vysvědčení. :D

Ráno jsem teda byla běhat. A fakt se mi nechtělo. Aneb jak za těch pár dní dokážete zlenivět, ale stačilo vyběhnout a byla jsem zase zpátky. Dala jsem teda stejnou trasu, ale! za kratší čas než posledně. Rychleji jsem uběhla 1 km a i celkovou tu trasu jsem uběhla za kratší čas. Je fakt super, že se v tom běhu tak zlepšuji.

08:00 - jedna větší broskev
12:00 - těstoviny s masem
17:30 - cottage s cherry rajčátky

pití: 1,5 l vody
pohyb: 3,46 km běhu, 20 minut chůze

Jinak se nic moc neděje. Odpoledne jsem si hodinu pospala - asi fakt potřebuji vše dospat.

Ten cottage se už chýlil k tomu, že projde a mami by zase nadávala, že to nejím, tak jsem to snědla. A konečně ten jídelníček aspoň nějak vypadá... ne jak poslední dny.

A zítra jdu na kožní. No vůbec se mi nechce, protože to je taky ve vedlejším městě. Jo, jsem lenoch. :D

28/6/16

28. června 2016 v 22:43 | Aine
Jídelníček nic moc. Posledních pár dní to nebylo s jídlem a pitím ok. Ale nijak jsem nepřibrala, naštěstí. Váha se drží. Ale zítra tomu chci dát zase nějakou tu pravidelnost. Půjdu ráno běhat - snad vstanu nějak brzo. Za poslední týden jsem se totiž vůbec nevyspala a potřebovala bych to dohnat.

Dneska jsem taky vstávala kolem půl 6 ráno. Se ségrou jsem jela do města, kde studuje. Cesta tam trvá cca 2 hodiny a tak jsem v autě byla v takovém polospánku, ale teda... vlak je na spaní lepší! Ona měla poslední zkoušku a já si potřebovala koupit pár věcí - nakonec jsem odešla jen s podprsenkou a dvěma tílky.

Navíc jsme se pak stavovaly za rodinou a bylo tam nějaké pohoštění... takže jsem neodolala. Proto to dneska je takový, jaký to je. Takže žádný vzorný jídelníček, ale samé blbosti.

06:00 - cereálie s mlékem
12:00 - nějaký zákusek, cca 6 brambůrek
19:30 - dva kousky domácí pizzy (dělala mami)

pití: čaj, kofola
pohyb: chození po obchodech? :D

Od pondělí jsem měla jít už do školy. Praxe, na kterou jsem stejně nechodila, mi skončila v pátek. A jak vidíte, ani jednou jsem tam nebyla. Přemýšlela jsem, že bych tam šla zítra, ale pojedu si až ve čtvrtek pro vysvědčení, pokud se k tomu dokopu. Odrazuje mě cestovat do školy tři hodiny jen kvůli tomu, že budu hodinu ve škole, abych si vzala nějaký papír.

A psal mi známý. Ten, který má mamku v práci, kde pracuju i já. Jak do mě hučela, že jsem se do něj zamilovala a jak dělala srandičky. Prý by se mnou chtěl trávit více času. Bojkotuju to. Nemám zájem a náladu řešit nějakého dalšího chlapa.

Cítím se vyčerpaně. Jak fyzicky, tak psychicky.

23/6/16

23. června 2016 v 23:32 | Aine
Dopoledne jsem byla běhat. Lepším se a fakt mě to baví. Sice bylo horko jak blázen a myslela jsem, že tam padnu, ale nevzbudila jsem se dříve než v devět. A než jsem se k tomu dopracovala, tak bylo půl 11.

Odpoledne jsem pak strávila s kamarádkou u rybníka, opalovaly jsme se a bylo to fakt fajn. Pořádně jsme pokecaly a jsem ráda, že jsem nebyla doma. Sice jsme si koupily frisco, což se moc nehodí... ale stalo se. Zítra máme v plánu jet na koupaliště. Sice promenádovat se v plavkách se mi moc nechce, ale předpokládám, že když bude pátek, tak tam moc lidí nebude, protože všichni budou ve škole a v práci.

No a byla jsem v práci si změnit směny na prázdniny. Takže v červenci tam budu jen týden a 2 dny a v srpnu týden a 3 dny. Moje máma se na mě dívala, jestli si jako nedělám prdel, tak málo. Přemlouvala mě, ať si dám více dnů. Ale stojím si tvrdě za svým - byla jsem tam skoro celý červen od rána do večera, takže peníze budu mít, budu pracovat každý víkend v mé další práci a chci si teda aspoň přes týden užít prázdniny.

09:00 - meloun
12:00 - lečo

pití: 0,5 l vody, 0,3 l minerálky, 2 frisca
pohyb: 3,45 km běhu, 20 minut chůze

No a... viděla jsem Straku. Bylo to fakt nečekané a nevyhledávala jsem ho. Protože jsem se po dlouhém přemýšlení v práci rozhodla, že se mu budu vyhýbat, pro moje dobro, ať nemám deprese z něj. :D Potkala jsem ho na náměstí, zrovna když jsem šla do práce si změnit ty směny. Viděla jsem ho asi už 100 metrů přede mnou. On prostě nejde přehlédnout, aspoň pro mě.

A je až k neuvěření, co udělalo se mnou jen to, že stál ode mě nějakých 100 metrů. Sevřel se mi žaludek, pomalu mě zachvátila panika a rozklepaly se mi ruce. Takovýhle vliv nemá na mě ani Dvojka. :D

Byl u bankomatu, kolem kterého já musela projít, protože je prostě po cestě do práce. Nevěděla jsem, jestli to nemám náhodou otočit a jít jinudy. No, takže co se stane, když on stojí a já jsem pořád v pohybu? Ano, dostaneme se až do neskutečné blízkosti. Nevěděla jsem, jestli pozdravit nebo ne - on čuměl do bankomatu a jsem si naprosto jistá, že si mě u toho bankomatu taky všiml, jen dělal, že ne. Protože pak odešel od bankomatu, šel za kámošem a já slavila poloviční úspěch, protože já kousek od bankomatu zatáčela, mezitím co jsem předpokládala, že oni půjdou rovně.

Haha. Oni zatočili taky. Takže jsem se pozdravila s jeho kamarádem, který byl kousek za ním, a až když jsem byla v naprosté blízkosti jeho (měla jsem v plánu ho prostě předběhnout a ignorovat ho) se na mě Straka otočí a říká mi: "Čau." tak jsem mu teda taky řekla čau, předběhla ho a spěchala do práce.

Moje sebevědomí bylo fuč, protože jsem měla kraťasy a já nesnáším svoje nohy, jsou fakt tlusté. A ještě aby mě takhle viděl on? Jo, život mě fakt miluje. :D

Pardon za sloh. Jen jsem to potřebovala někde říct. :D

22/6/16

22. června 2016 v 21:21 | Aine
Naivní. Že bych mohla být v práci "jen" 10 hodin? Kdepak. Dneska krásných 13,5 hodin. Ale jelikož to byl můj poslední den před dlouhým volnem, tak mi to tolik nevadilo. Aspoň více peněz, že jo? Že tam byl každý opět nabručený se zmiňovat nemusím. Ke konci už to bylo až tak vážné, že tam po sobě štěkaly jak... ani to neumím popsat, ale bylo to fakt hnusné. :D

Jo a taková perlička - přišla nová brigádnice. A víte co? NEUMÍ ČÍST! To jako vážně, nedělám si srandu. Já si prvně myslela, že ty baby dělají fórky, ale když jsem tam pak s jednou stála a zrovna jsme něco dělaly, ona přišla, že tady má nového zákazníka. No a ta baba se jí ptala, koho to má. Protože je u toho vždycky napsaný lístek, kdo to je. Ona jen pokrčila rameny, nadzvihla zakázku, abychom viděly, co to je, ale ne kdo to je. Jsem fakt čuměla. Si představte, že si prostě nic nepřečtete. Noviny, internet, knížku... Tady je fakt vidět, že práci si najde každý, i ten, kdo neumí číst :D (i když to je práce jaká to je :()

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - mléčná rýže
11:40 - cottage se zeleninou
14:40 - meloun

pohyb: 13,5 hodin v práci
pití: 2 l vody

No a taky hodně přemýšlím. Ono aby vám to v práci rychle uteklo a nemuseli jste se pořád dívat na hodiny, snažíte se nějak "zabavit". Protože ta práce vás nudí, pomalu s nikým nekomunikujete a abyste teda nebyli přilepení k hodinám co minutu, tak přemýšlíte.

Vymýšlím x scénářů, které se nikdy nestanou. Přemýšlím co by kdyby, rozebírám detaily. Přemýšlím, kolik věcí jsem udělala špatně, co budu dělat po škole, jestli chci/nechci v tuhle chvíli nějakého přítele. A hlavně kolik věcí nepřiznám mým přátelům. Protože kdybych to řekla nahlas, bylo by to oficiální. Nebylo by to jen v mé hlavě, kde pořád můžu říct: "Není to pravda, říkáš to jen proto, protože se tady nudíš a přemýšlíš už nad vším." Cítím se jak cizí osoba. :D

21/6/16

21. června 2016 v 23:15 | Aine
Tak jsem dneska šla opět do práce, ještě zítra a pak budu mít přes týden asi 2 týdny volno. Tudíž dneska jsem tam strávila "úžasných" 12 hodin, tak nějak naivně doufám, že zítra bych tam mohla být "jen" 10 hodin. Uvidím no. Takže k pohybu jsem se opět nedostala, protože jsem přišla domů, najedla se a zalezla do vany, kde jsem strávila asi 45 minut. Hups.

Jo a ze včerejšího cvičení podle YouTube mě tak šíleně bolí nohy a zadek, že jsem myslela, že v práci skočím do zdi.

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - nektarinka, broskev
11:40 - domácí halušky se zelím
18:45 - 2 špaldové plátky, žervé, šunka, kyselý okurek

pití: 2 l vody
pohyb: 12 hodin v práci

Šíleně mě bolí z té práce hlava. Je tam strašný hluk. Takže si asi vezmu ibalgin a půjdu spát. Pokud se mi povede usnout. Včera jsem cca hodinu a půl nemohla usnout, pak jsem se vzbudila ve tři ráno a minimálně půl hodiny nemohla zase spát. Jo a naprosto přesně vím z čeho to je...

20/6/16

20. června 2016 v 20:41 | Aine
Volnoooo. Žádná vstávačka v pět ráno, protože musím do práce. Což mě teda čeká zase zítra a ve středu a pak půjdu do té hrozivé práce až za dlouho. Juchů. Víkendy teda makám od tohodle víkendu už celé po celou dobu prázdnin kromě 2 sobot a 2 nedělích, což mě nějak netěší, protože všechny akce jsou o víkendech, ještě k tomu přes prázdniny, ale co nadělám.

Takže jsem si pěkně v klídečku vstala kolem deváté, chtěla jsem jít běhat, ale hrozně u nás pršelo, tak jsem dala nějaké cardio z YouTube. Nebaví mě to, ty videa mě prostě přestávají bavit, ale nenapadlo mě nic jiného, když je venku tak hnusně.

No a kolem poledne jsem se dozvěděla, že dojel Straka. Ve zkratce, je to kluk, kterého mám hrozně ráda i přes to všechno, že mi ublížil. Jako motivaci mám i jeho, protože se odstěhoval a já pak chtěla, že až přijede, a že jestli ho potkám, tak ať mě vidí jinak, hubenější... no opět se tak nestalo. Já vím, že on ke mně už nic necítí, ale já... já prostě na něj nedokážu zapomenout i po roce a půl. Proto jsem odmítla x kluků, nemůžu se přes něj přenést a pohnout se dál.

Hrozně bych ho chtěla vidět. Ale vím, že kdybych ho viděla, tak to nezvládnu. Minule, když tady byl, tak jsem to nezvládla taky. Brečela jsem opilá klukovi, který o mě měl zájem a já mu povídala o Strace. A tohle už zažít nechci. Vidět, jak mě ignoruje. A to tady bude TŘI TÝDNY! Přes týden ho určitě neuvidím, ale jestli se třeba uvidíme o víkendu v hospodě či v klubu... kdo ví. Já se totiž bavím s jeho kamarády. On z toho nebyl moc nadšený, když to zjistil. Teda, nic neříkal, ale vypadalo to tak, že není rád, že se s nimi bavím. Vidět bych ho chtěla, ale vím, jak bych z toho pak byla v depresi.

09:15 - cereálie s mlékem
13:00 - domácí halušky se zelím, 3bit
18:30 - 2 špaldové krekry, domácí pomazánka, kupa zeleniny a vajíčko

pití: 1,5 l vody
pohyb: 30ti minutové cardio z YouTube, 3,15 km běhu

Jídelníček nic moc, ale po posledních třech dnech je to lepší. Obědu jsem se teda nevyhnula, protože dneska nešla ani máma do práce a navíc mi koupila 3bit a na to já mám moc slabou vůli. Tak jsem si dala takový to: "Ok, dáš si 3bit, ale půjdeš běhat, i když si už ráno cvičila."

A těší mě, že se v běhu zlepšuji, nedávno jsem uběhla 2,2 km a teď už skoro o 1 km více a to jsem byla běhat jen párkrát. :D

A moje myšlenky teď? Mmm, určitě je teď s kluky na pivě v hospodě.

Prosím, ať už odjede. Když tu není a je daleko, je mi lépe.

16/6/16

16. června 2016 v 18:59 | Aine
Mám dneska pátek a ani nevím proč. Ještě zítra a mám den volna! Juchů, pak v neděli jdu do mé druhé práce. Ale tam je to v pohodě, nejsem tam 13 hodin. Fakt se těším na příští týden, budu mít volno a budu doma. Jak jsem říkala, že jsem si nahlásila práci ještě na úterý a středu, tak to teď není úplně jisté jestli tam půjdu. Budu teď znít asi hrozně namyšleně, povrchně, nafoukaně, ale tak co už. Dělal se totiž rozpis na příští týden a jsem napsaná úplně někde jinde, než bych měla být. A s naprosto debilními (pardon) lidmi. Tak jsem si "dupla" a řekla jsem, že pokud mě nedá zpátky, kde mám být, že radši zůstanu doma a do práce nepůjdu. Tak se prý na to ještě podívá. No, takhle se to dělá. :D

Vím, že vás tyto moje osobní věci nějak nezajímají, ale je to něco i jako můj deník, takže to klidně přeskakujte.

Takže jsem v práci jako obvykle umírala. Je toho za ten týden fakt hodně. Navíc, panuje tam hrozně negativní nálada, všechny baby jsou na sebe protivné, ve stresu, všechny se tam tvaří jak kakabus a opovažte se něco udělat špatně, to jste mrtvé pohledem do jedné sekundy. Ale já to mám lidově řečeno v paži. Jsem tam pořád jako brigádník a nechodím tam pravidelně, tudíž si fakt nezapamtuju vše. Na jednu stranu je i trochu chápu - není daná pracovní doba. Až se to udělá, tak se jde domů. Takže se jde do práce a nevíte, jestli domů přijdete ve čtyři, nebo až v sedm. Na druhou stranu je to i jejich chyba. Kdyby se všechny seběhly na šéfa a držely pohromadě, nějak by se to vyřešilo... škoda mluvit. :D

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - hruška, hrozny
11:40 - kuskus s tofu a čínskou zeleninou

pití: 1,5 l vody
pohyb: no, zase ta práce, k pořádnému cvičení se fakt nedostanu

15/6/16

15. června 2016 v 17:19 | Aine
Dnešní jídelníček totálně na hovno. Úplně jsem to pokazila, takže se to stydím i psát. No aspoň ale vidíte, že není každý den posvícení. A vymlouvat se na své dny fakt nebudu, dneska jsem prostě měla slabou vůli.

V práci jsem byla "jen" 10,5 hodin, což je po předchozích dnech pomalu jak balzám na duši. Na příští týden jsem si domluvila práci už jen na úterý a středu, takže pondělí a konec týdne mám volný. No a tak jsem si plánovala, že bych šla běhat - haha, leje u nás jak z konve. Tak zase nic. :( Aspoň si dám nějaké posilování.

06:00 - ořechový šáteček
08:45 - jahodová přesnídávka, 3bit
11:40 - 2 špaldové suchary, kousek žervé, kousek sýra a cherry rajčátka
14:30 - kousek melounu

pití: 1,5 l vody
pohyb: práce a posilování :D

A tak jsem se teda nevážila. Prostě to několik dní vydržím, teď tam stejně bude šílené číslo.

14/6/16

14. června 2016 v 21:56 | Aine
Dneska dokonce krásných 13 hodin v práci. Tento týden už doklepu a pak uvidím... příští týden nepůjdu celý, možná tak jen dva dny no a pak si dám nějaké hodně dlouhé volno. Fakt mě to tam nebaví a nic nestíhám, když se vracím tak pozdě domů. A na poslední týden musím do školy.

Jinak moje předtucha, že bych to měla už za pár dní dostat se proměnila na dnešek. Takže možná proto to váha, i když se na to nechci nijak vymlouvat. :D Za včerejšek jsem zhubla pouze 100 gramů, a jelikož mi přijde, že jsem fakt nejedela příšerně, tak čím jiným by to mohlo být. :D A přestávám se teda vážit, snad to vydržím aspoň týden!

05:10 - cereálie s mlékem
08:45 - meloun, 8 jahod
11:40 - 2 špaldové krekry (nevím jak jinak to nazvat, je to něco jak křehké plátky), kousek žervé, šunka
19:20 - cottage, 10 cherry rajčat

pití: 1,5 l vody
pohyb: 13 hodin v práci
váha: 75,4 kg

Dneska teda i trošku více jídla. A doufám, že zítra skončím nějak brzo - ve 4, max v 5, protože chci jít běhat. Fakt mi to chybí. Protože vidím, že v tom běhu se zlepšuju, běhám déle a tak... ale takhle se po práci nezmůžu už fakt na nic. Dneska jsem nad tím přemýšlela a nevidím na té práci nic pozitivního, snad jen aspoň nějaký příjem peněz. Což je dost slabé.

Snad se teda máte lépe než já a netrávíte celé dny v práci jako já. :D

13/6/16

13. června 2016 v 19:37 | Aine
Dneska v práci jsem byla příšerných 12,5 hodin. Fuj, fuj. Navíc mě asi od 11 dopoledne začala bolet nesnesitělně hlava. Ale doufala jsem, že budu končit nějak brzo - třeba o půl 4. Haha, tak jsem končila až o půl 7 večer. Navíc jsem se tam dneska tak nasrala, že přemýšlím o tom, že bych tam o prázdninách už nechodila - max jen pár dnů. Přes víkend jsem totiž přemýšlela, že bych tam chodila více, že budu mít aspoň více peněz a stejně nic moc v plánu není... no po dnešku ty peníze radši oželím, ale nebudu makat jak otrok. Po třech letech mi dochází na tuhle práci síly. :D A stejně budu pořád o víkendech v mé další práci. Tak nějaké peníze budou.

08:45 - meloun
11:40 - brambory s brokolicí
19:10 - 5 jahod

pití: 1,7 l vody
pohyb: 12,5 hodin v práci
váha: 75,5 kg

Chtěla jsem dneska držet tu BJD dietu, ale mám to něco málo přes povolených 200 kcal. Tak nevím no, asi prostě budu jíst málo a nebudu se ničím řídit. Jo a víte jak jsem říkala, že se přestanu vážit? Haha. Stojím na té váze pořád stejně, ne-li tam nejsem ještě častěji. Táta mi včera říkal, že tu váhu za chvíli zníčím. :D Nooo, ale teď jsem se zvážila a je tam nekřesťanské číslo a přitom jsem dneska nejedela vůbec špatně! Tak nevím, co je. Mám dostat své dny, ale i tak... asi to už fakt konečně prubnu a přestanu se pořád vážit. :D Snad se mi to povede. Takhle mě to ještě více deprimuje. :D Takže zítra se zvážím ráno a pak snad až za hodně dlouhou dobu!

12/6/16

12. června 2016 v 14:09 | Aine
Tak trčím zase v práci. Tentokrát v té o těch víkendech. Takže mám možnost napsat. Včerejšek dopadl normálně. Něco jsem ještě u toho kluka pozobala na jídlo a dala si trochu vína, ale i tak mi váha o 100 gramů klesla. :D Není to skoro nic, ale jsem fakt ráda, že jsem nepřibrala jak to bývá pokaždé po mém víkendu. Vždycky to bejvávalo tak, že jsem se dostala na stejnou váhu.

Domů jsem od něj odcházela asi v 1 ráno, ostatní kamarádi tam ještě byli, ale já byla mega unavená, tak jsem šla. Asi stárnu. :D Nebo to je tím, že jsem nepila můj obvyklý gin s tonicem. No, vůbec mi to nevadilo, protože ráno jsem stejně musela brzo vstávat, páč jsme jeli k babi. A pozor, poprvé jsem řídila!

Jakože poprvé od toho, co mám řidičák. Což jsou už asi dva měsíce. Já se dušovala, že s rodiči jezdit nebudu, protože by mi do toho hrozně kecali a to já nemám ráda. Navíc to auto je totálně na houby, tak jsem z toho všeho měla strach. No tak ale dneska jsem teda za ten volant sedla a celkem pohoda. Aspoň pro příště nebudu mít z toho takový strach. :D :D

11:00 - polévka (vývar)
12:00 - kousek klobásky

pití: 1,5 l vody
pohyb:

Jelikož jsme byli u babi na ten oběd, tak jsem si dala polévku. Jako druhé byly vyuzené? klobásky, anglická, bůček atd. prostě samé tučné a nezdravé. Tak jsem si dala asi 4 kolečka té klobásky. Nic moc, já vím, ale jsem ráda, že jsem odolala všem ostatním nástráhám. Jindy bych tam vypila i tu kofolu, co tam byla, dala bych si celou klobásku, nějaké sladké atd.

Pohyb zatím nepíši, protože nevím, co budu dělat. Jídlo pak dodám, ale chci už tak max. meloun. Chtěla bych jít běhat, ale nevím, jak se mi bude popravdě chtít po práci. Teď jsem totiž tak akorát zralá jít spát, jsem mega unavená.

No a zítra do mé druhé práce pěkně na 6 a budu tam x hodin. Aspoň budou peníze nu.

11/6/16

11. června 2016 v 13:17 | Aine
Ráno jsem byla běhat. Vím, že večer by se mi už nechtělo, nebo bych se k tomu nedostala. Natáčela jsem si budík na čtvrt na 8, že vstanu a půjdu. Nooo, nějak se nepovedlo a já spala dál. Takže jsem šla běhat až po 9. Šla jsem nalačno a i tak jsem zase uběhla více. Hrozně mě to motivuje a těší.

Za chvíli jdu s kamarádkou ven. Stavíme se asi do kavárny, ale nebudu si nic moc dávat, zkusím si dát jen vodu. :D Chci prostě aspoň jeden víkend nějak nepokazit. A to bych ještě večer měla jít k tomu klukovi na byt s kamarády. Jako popravdě se mi moc nechce, nemám náladu na to dneska někde být. Oni jdou ještě do kina, ale to jsem jim řekla, že nejdu. Myslím, že by mě ten film nebavil a nechce se mi teda zbytečně utrácet. No a s večerem teda uvidím, max bych se tam stavila jen na chvíli. Čas na rozmyšlenou ještě mám.

Dneska se mě ptala máma, jestli se něco v poslední době nestalo, že jsem nějaká smutná teď pořád. Popravdě si tak nepřipadám, i když vše není okay, ale prostě, nepřijde mi, že bych byla nějak extrémě smutná, bejvávalo hůře. :D No a ona dělala buchtu, tak jsem si dala malý kousíček - moje první jídlo za celý den. A ještě si ze mě utahovala, že prý: "A není moc sladká, ať z ní nepřibereš." Ajajaaaj. :D Ví, že hubnu a že chci zhubnout, ale snad netuší jakým způsobem. :) Ale včera mě viděla s tou čokoládou, tak snad je vše v klidu.

12:45 - 1 ks malé buchty s jahody

pití: 1,5 l vody, kafe
pohyb: 2,9 km běhu, 20 minut chůze

Jo a výsledek mé včerejší čokoládové mono diety je -0,7 kg! Juchů.

Zbytek dopíšu, nemám nic moc v plánu jíst, ale určitě to ještě něco bude. Dám si možná nějaké kafe v kavárně. Pokud půjdu k tomu klukovi na byt, alkohol s sebou tahat nebudu, takže bych se měla vyhnout i tomu, že bych byla opilá. Juch. :D

No a jsem teď na nervy. Snažím se nějak rozumně přehodit směny v mé první práci, kam chodím o víkendech. A jelikož tam jedna holčina nebude o prázdninách, tak za ni přebírám směny, tudíž budu makat celé víkendy kromě 4 sobot za dva měsíce! Což je naprd, protože ty velké plány jsou o víkendech. :D Takže nad tím sedím už přes půl hodiny a snažím se to nějak vyřešit, aby to bylo nějak rozumné a já měla aspoň nějaké volno. Budu mít jeden víkend volný, to ať chtějí nebo ne, protože jedu na festival a tohohle festivalu se rozhodně nevzdám. :D

EDIT 19:55 - Tak jsem ještě nic nesnědla. U kamarádky jsem si dala akorát obyčejné kafe a v kavárně jen vodu. Teď mám chvíli čas, než půjdu k tomu klukovi na byt a tam mám v plánu si dát tak akorát dvojku vína. Žádné tvrdé s sebou tahat nebudu a půjdu tam na chvíli. Tak držte palce ať to zvládnu! :)

10/6/16

10. června 2016 v 19:50 | Aine
Dneska mám čokoládovou mono dietu. Takže od rána jím čokoládu, hihi. No, takže jsem se dneska zvážila a jestli tam bude zítra více, tak budu nasraná. :D

Jinak teda moje mami se mě v práci ptala, co jsem si jako s sebou brala na jídlo. "No, čokoládu." "A co na druhou svačinu? Všimla jsem si, že z ledničky nic nezmizelo." Já šla totiž do práce na 6 a ona až na 9. Chtěla jsem to zahrát tak, že jsem si třeba něco koupila v pekárně, ale jelikož jsme zrovna byly v blízkosti mé kabelky a ona by to jídlo chtěla vidět, tak jsem se na ni tak nenuceně podívala, usmála jsem se a nevinně jsem řekla: "Mmm, čokoládu?" Tak si poklepala na čelo, jestli jako budu celý den o čokoládě a že jak dojdu domů, tak se najím. Jasně, mami. Pak ještě za mnou před další svačinou přišla a povídá mi, jestli nechci něco k jídlu, že mi dá polévku nebo něco. "Nene, děkuji."

Byla jsem dneska v práci rovných 12 hodin. Fuj. Takže běh či další jiný pohyb vynechávám a nechám to na zítřek. Domů jsem došla z práce ale dřív než mami, tak jsem trošky prohrábla vidličkou kolínka, jako, že jsem jedla a nechala to tak. A jsme všichni spokojení. :D

A jsem zvědavá na zítřek. Jestli příberu/zhubnu.

I když nemá cenu psát jídelníček, ale i tak ho tady máte:

06:00 - čokoláda
08:45 - čokoláda
11:30 - čokoláda
18:30 - čokoláda

pití: 1,5 l vody
pohyb: 12 hodin v práci

Ta čokoláda není pokaždé 100 gramů. Snědla jsem dohromady 3 tabulky. Fuj. :D Jsem toho přejezená a už dlouho ji nebudu chtít. Aspoň, že tak. A to bych na mé BMI měla sníst daleko více čokolády. To bych nedala. :D

No a od pondělka bych chtěla zkusit BJD. Jelikož jsem celý týden v práci, tak by to snad mělo být v pohodě.

9/6/16

9. června 2016 v 20:28 | Aine
Dneska mě máma budila o čtvrt na 6 ráno, jestli jako nemám náhodou vstávat do práce. Abyste to chápali, obě dvě pracujeme na stejném místě, akorát teda každá jsme jinde, jiná "pozice" či jak to říct. :D A její dcera přece nemůže přijít pozdě do práce. Ale já šla až na 7, tak se omluvila a nechala mě dál spát, i když to už byl teda pěkně blbý spánek no.

No a taky vám musím něco říct. :D Cca dva-tři týdny zpátky jsem se seznámila s jedním klukem přes kamaráda. A jeho mamka pracuje tam, kde já. Včera za mnou vtipně přišla (je to fakt fajn ženská), a jak jsem se jako dostala k jeho synovi, že jsme spolu byli na fotbale (jinak řečeno, jakožto skupina lidí, kde jsem byla já i on, ne sami dva:D). A prostě vypadalo to tak, že není nijak nadšená, že se známe či jak to říct. A já to chápala, myslela jsem, že jí vadí věk - mně 18 a mu 29-30. Ale jako co mi je po tom, že jo, bavit se můžeme a balit ho rozhodně nechci. :D

Jenže dneska jsem došla do práce totálně s rudýma očima. Jsem alergik na takové ty kraviny jako prach, jaro, nějaký strom a další pitomosti. No a jelikož v práci se práší neskutečně, je tam prach, který máte doma za celý svůj život, tak se moje alergie po 3 dnech ozvala - opuchlý, rudý oči. A jeho mami se mě zeptala, co s nimi mám. Tak říkám, že mám alergii a jak je tady všude ten prach, že mě z toho svědí oči. A ona: "Ale houby, ty ses zamilovala do mého syna!" U toho se smála, já se smála taky a čuměla na ni jak prase do chlíva. :D Pak teda, že samozřejmě vtipkuje, ale během práce občas zazněly hlášky jako: "Ty jsi šikovná. Já bych tě chtěla za nevěstu, nechceš mého syna?"a když jsem odcházela z práce domů, tak za mnou volá: "Ale pořádně si to rozmysli, jestli ho nebudeš chtít." :D

Nikdy jsem nad ním nepřemýšlela, není ani můj typ a já vím, že ona to myslí ze srandy, ale já se pak cítím vždycky tak divně. A já jsem skrz kluky hrozně blbá. :D Mohla jsem mít x partnerů, ale já je buď odmítla, nebo jsem jim radši ani nedala šanci. Nevím, čím to je. Čeho se tak bojím. A s tím, s kým bych si dokázala představit být, tak s ním to je... složité a už nereálné. Takže jsem zatím jen holka s úlety, čau. Pořád si říkám, že poznám, až TO bude fakt opravdové. Až ON bude ten správný. :D Ale tak kdo ví.

No a pecka na závěr je to, že jsem potkala kamaráda cestou z práce a vyvalil na mě slova typu: "V sobotu fotbal, pak jdeme všichni do kina a pak by měl mít kámoš volný byt, tak bychom šli asi tam." No a hádejte, kdo je ten kámoš! Ano, myslíte si to správně, ten syn od té paní. Mě fakt švihne.

Jéje. Jsem se zase rozepsala. :D Ale tak aspoň tady vidíte, jak si žiju i s práci. :D

08:45 - hruška, broskev
11:30 - celozrnná bageta, žervé, šunka, 2 rajčata
16:15 - cereálie s mlékem

pití: 1,5 l vody
pohyb: 8,5 hodin v práci, 2,7 km běhu, 20 minut chůze

Tak jsem byla zase běhat. Snažím se s každým během uběhnout víc a víc. Mám za sebou zatím jen 4 běhy, ale začínala jsem na 2,2 km a za ty 4 běhy uběhnu o 0,5 km více, juchů. :D Malý pokrok! Teda, nedávám to všechno v kuse, ale vždycky uběhnu nějaký kus bez zastávky, který se snažím pořád prodloužit, pak se zastavím, vydechnu a běžím další kus bez zastávky, kde se taky snažím, aby byl delší každým během. :D No a pak už to střídám rychlý běh s chůzí - takový HIIT.

8/6/16

8. června 2016 v 21:42 | Aine
Stereotypní život s práci. Nudaaa. Po práci jsem zašla s kamarádkou ven, do restaurace a já si dala boži Ďábelské topinky. Těšila jsem se na ně celý den, takže jsem se snažila ten příjem omezit, abych tolik "nehřešila", i když to samozřejmě není ok. Ale já je miluju. Noo, i tak mě to možná neomlouvá, ale mňam. :D

Doma řešíme debilní rodinnou situaci. Myslím, že se toho nikdy nezbavíme. Je to hrozný nápor, stres a tak. Já se snažím tolik na to nemyslet - musela bych být v depresi 24/7, ale když už to výjde zase napovrch, je to prostě peklo. Dokonce se mi o tom nedávno zdálo, pak jsem asi týden ve strachu chodila domů - co kdyby... no a to co kdyby je dneska. Takže teď budu zase ve strachu chodit domů a budu se stresovat každou chvíli. Ale znáte to, napovrch hrát přede všemi, že je všechno oukej. Možná o tom někdy napíšu, pokud se odvážím...

08:45 - hruška, broskev
11:40 - 100 g tofu, čínská zelenina
19:30 - Ďábelské topinky

pití: 1,5 l vody, 0,3 l kofoly
pohyb: práce a práce :D jelikož v práci stojím 9 hodin na nohou, tak to se snad počítá, ne? :D

Ať už je pátek 7 hodin večer a já mám po práci. :D Prosííím.

7/6/16

7. června 2016 v 21:25 | Aine
Nic nestíhám. Nestíhám si přečíst články ani na vašich blozích. Jak říkám, práce mi bere skoro všechen čas. Šla jsem tam na 6 ráno a vrátila se v 5 odpoledne. Což je sice o hodinu méně než včera, ale včera jsem tam šla taky později. Stihla jsem se doma akorát najíst, pak jsem letěla do obchodu si koupit jídlo na zítřek, pak jsem vzala psa ven a stavila se k babičce si dát rychlou sprchu - doma nám neteče teplá voda! Už od včerejška, ale včera jsem to riskla a dala si ledovou sprchu, dneska se mi už nechtělo, tak jsem se osprchovala u babi.

V našem městě je nějaká porucha, takže některým ulicím ta voda nejede. Vím, že se o tom bavily i baby v práci. Zítra by měla už jít, tak snad jak dojdu z práce, nebudu zase muset letět k babičce. Ledová sprcha se fakt nedá. :D

08:45 - hruška, broskev
11:40 - müsli s bílým jogurtem
17:00 - 2 křehké plátky, kousek žervé, 2 kolečka debrecínky a kousek sýra
20:00 - 80 g tofu

pití: 1,5 l vody
pohyb: x

Takže dneska nestíhám ani žádný pohyb. To tofu jsem si dala jen proto, protože jsem si dělala na zítřek jídlo do práce a já tofu prostě miluju, takže jsem zobala a zobala a prostě to tak dopadlo.

Mrknu k vám snad zítra, teď jsem zase tak akorát zralá jít spát. Ale třeba vás pak omrknu na mobilu, jak budu už ležet - pokud neusnu. Chtěla jsem napsat i delší článek a mé nezajímavé kecy, ale... nemám čas! :D

6/6/16

6. června 2016 v 20:19 | Aine
Včerejšek taky pak nedopadl nic moc. Na kolečkové jsem nešla, protože jsem doma usnula a pak jsem ještě doma něco pojedla. Nic hrozného, ale i tak. Každopádně jsem se rozhodla, že se nebudu každý den vážit. Za dva dny stejně nezhubnu 10 kg. :D :D Takže se budu vážit třeba 1x za 14 dní či tak. No, snad to vydržím, protože já jsem schopná na váhu lézt i 4x denně.

Byla jsem dneska v práci a už během první půl hodiny mi v duchu běželo: "No, Aine, nechceš se spíš porozhlédnout po jiné práci na léto? Tohle je otřes." Fakt tu práci nesnáším, je to otročina, ale pochybuji, že bych sehnala něco jiného. Ale nebudu tam nijak dlouho, chci si prázdniny aspoň trochu užít a to s touhle práci nejde, protože tím zabiju celý den.

Takže jsem dneska domů přišla v 6 rozhodnutá, že půjdu běhat. Byla jsem ale tak unavená, že jsem si pak říkala, že bych to přece jen vynechala, takže jsem půl hodiny seděla na posteli a odepisovala na mobilu. Po té půl hodině jsem se zvedla, že běh teda nevynechám a šla jsem! Musím se poplácat po rameni, haha. :D

10:00 - hruška
14:30 - broskvová přesnídávka Hello
19:30 - kousek okurky, 30 g jemného salámu, kousek sýra

pití: 1,5 l vody, 0,25 l čaje
pohyb: 2,57 km běhu, 20 minut chůze
 
 

Reklama