77 75 73 71 69 67 65 63 62 61 60

Když přijde blbá nálada

19. června 2016 v 22:30 | Aine |  Deník
Omlouvám se, že jsem se celý víkend neozvala. V pátek mě přepadla depka a držela/drží se mě až do dneška. Nic příjemného. Začne to jednou věcí a pak se to už všechno veze. Už to pak není jen jedna věc, ale více.
Začala jsem se sebekritizovat - jak nic nedokážu, nic nevydržím, jaké dělám blbosti apod. Ale asi to nebudu více rozebírat, nějak se mi do toho nechce.


Takže jsem nejradši chtěla skočit do postele s nějakým romantickým filmem (další blbý napád, máš depku, pusť si romantický film ať je ještě větší :D), ale byla jsem na páteční večer domluvená s kamarádem, že zajdeme někam posedět. Takže jsem šla. Aspoň jsem přišla na jiné myšlenky, protože s kamarádem nebudu rozebírat to, co mě štve, jak se špatně cítím apod. jako s kamarádkou.

I tak, když jsem přišla domů, byla jsem v tom jak na začátku. Je vtipné, že to vše začalo jednou fotkou na facebooku, taková blbost. Takže jsem poslouchala sad písničky, vzpomínala a pak šla spát.

Sobotu jsem skoro celou proflákala - z pyžama jsem vylezla až o půl 6 večer a to jen proto, že jsem se začala chystat do kina. Moje nálada pořád nebyla nic extra. Šla jsem s kamarádem na V zajetí démonů 2. Pak se k nám přidaly ještě dvě kamarádky a od jedné její přítel. Fakt mi to nevadilo, protože kamarád měl ten den poslední zápas ve fotbale, který končil v 7 a vtipně film začínal v 7. Takže kdybychom šli sami dva, první půlhodinu sedím v kině sama.

Po kině jsem byla rozhodnutá jít domů, ale kamarádka mě přemluvila, že zajdeme na jeden drink do kavárny. Čekala jsem, že budu tak do půlnoci doma, protože jsme šly samy dvě - kamarád měl rozlučku s fotbalem a její přítel šel domů, protože šel ráno do práce.

No, než abychom to o půlnoci otočily domů jsme to vzaly ještě do hospody. Tam jsme si přisedly k mým sestřenicím, tančily jak praštěné a bylo to fakt fajn. Neplánované akce jsou fakt nejlepší. Navíc jedna moje sestřenka se ze mě snažila vytáhnout, co s kým mám. Víte, nemám ve zvyku mluvit o svém osobním životě, pokud to není nějaká fakt dobrá kamarádka. Navíc, když to není nic vážného, nemám potřebu to někde roztrubovat. Tak jí říkám, že až to bude něco vážného, že jí to řeknu.

Snažila se to ze mě vytáhnout další hodinu. Říkala různé jména mých kamarádů a pak se ptala, proč jí to nemůžu říct. Tak říkám, že ho možná zná, že jsme malé město. Ha, věděla jsem, že ho zná na 100 %, ale to, že to jsou spolužáci z gymplu jsem se dozvěděla včera. Protože poté, co jsem řekla, že ho MOŽNÁ zná mi odpověděla: "Takže to bude někdo v mém věku (je o 8 let starší).... hmmm, třeba Dvojka je můj spolužák z gymplu."

Vidíte jak jsme malé město? Vše je tak propojené.

Takže teď pořád přemýšlím nad tím, jestli to o mně a o něm fakt ví, nebo jestli to jen tipovala. Protože to nemá od koho vědět, s mýma kamarádkama se nebaví, které to ví, takže to může tak akorát vědět od něj.

No a největší trapas večera - moje druhá sestřenice si našla přítele. Jsou spolu už x měsíců a její přítel mě cca dva roky zpátky balil. Jen já v tu dobu byla mladá a blbá, takže jsem ho nechtěla. Sestřenici jsem to neříkala, jako přijít za ní a říct, že její přítel mě kdysi balil je fakt blbý, to uznejte sami.

No nevím, jestli on jí to říkal už dříve, ale včera jsme tam tak seděli všichni čtyři, bavili se o věku a on prohlásil: "Jo, v tu dobu, v těchle letech jsem tě balil, jsem tě miloval."

Takže jsem se fakt cítila trapně. O tom, že mě miloval dělal už srandičky, ale prostě to řekl a sestřenka nevypadala nijak nadšeně. No já bych taky nebyla, říct tohle můj přítel, ale prostě... tohle se může stát jen mně.

Omlouvám se za takové moje kecy, ale potřebovala jsem to nějak vyventilovat ven. Jídelníčky nepřidávám, protože to není žádná hitparáda. Připadá mi, že jsem za těch pár dní přibrala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vivian. Vivian. | 20. června 2016 v 9:47 | Reagovat

Nesnáším, když lidi takto vyzvídají.

Nechápu, proč toto mají potřebu kluci říkat. Zvlášť před přítelkyněmi. Můj to taky udělal. Jednu dobu jsme chodili jako taková “parta“ (ne úplně, ale občas jsme si vyrazili) a on se mi pak svěřil, jak se mu jedna líbila a že s ní chtěl chodit, jaká je to kočka atd. jako by si to nemohl nechat pro sebe. Taky bych se na tvém místě cítila blbě :-(

2 Julliette Julliette | Web | 20. června 2016 v 10:39 | Reagovat

Každy z nas ma niekedy taketo "depkovske" obdobie, to ta prejde :) v zajati demonov som bola  aj ja,hlavne že horory  neznašam ale kupodivu som spala pokojne. Mne osobne by sa nepačilo keby niečo take moj priatel povedal,možno keby v sukromi dobre radšej to vediet ako nie, ale rozpravat o tom asi už nie. Vždy ked vidim len byvalu mojho tak mi je zle  :D

3 Vivian. Vivian. | 20. června 2016 v 13:11 | Reagovat

U nás většinou taky ne. Ale občas  to rodiče popadne a koupí nějaké sladkosti. Ale už jsem se naučila ovládat, takže je to ok :-)

4 Amy Amy | Web | 20. června 2016 v 19:34 | Reagovat

Takže každá vesnice je stejná :D drbny everywhere :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama