77 75 73 71 69 67 65 63 62 61 60

Červen 2016

29/6/16

29. června 2016 v 23:48 | Aine |  Hubnutí
Vůbec se mi pro to vysvědčení nechce. Tak to kašlu a až v září. Jako popravdě - mami dodneška ještě neviděla moje pololetní vysvědčení. :D

Ráno jsem teda byla běhat. A fakt se mi nechtělo. Aneb jak za těch pár dní dokážete zlenivět, ale stačilo vyběhnout a byla jsem zase zpátky. Dala jsem teda stejnou trasu, ale! za kratší čas než posledně. Rychleji jsem uběhla 1 km a i celkovou tu trasu jsem uběhla za kratší čas. Je fakt super, že se v tom běhu tak zlepšuji.

08:00 - jedna větší broskev
12:00 - těstoviny s masem
17:30 - cottage s cherry rajčátky

pití: 1,5 l vody
pohyb: 3,46 km běhu, 20 minut chůze

Jinak se nic moc neděje. Odpoledne jsem si hodinu pospala - asi fakt potřebuji vše dospat.

Ten cottage se už chýlil k tomu, že projde a mami by zase nadávala, že to nejím, tak jsem to snědla. A konečně ten jídelníček aspoň nějak vypadá... ne jak poslední dny.

A zítra jdu na kožní. No vůbec se mi nechce, protože to je taky ve vedlejším městě. Jo, jsem lenoch. :D

28/6/16

28. června 2016 v 22:43 | Aine |  Hubnutí
Jídelníček nic moc. Posledních pár dní to nebylo s jídlem a pitím ok. Ale nijak jsem nepřibrala, naštěstí. Váha se drží. Ale zítra tomu chci dát zase nějakou tu pravidelnost. Půjdu ráno běhat - snad vstanu nějak brzo. Za poslední týden jsem se totiž vůbec nevyspala a potřebovala bych to dohnat.

Dneska jsem taky vstávala kolem půl 6 ráno. Se ségrou jsem jela do města, kde studuje. Cesta tam trvá cca 2 hodiny a tak jsem v autě byla v takovém polospánku, ale teda... vlak je na spaní lepší! Ona měla poslední zkoušku a já si potřebovala koupit pár věcí - nakonec jsem odešla jen s podprsenkou a dvěma tílky.

Navíc jsme se pak stavovaly za rodinou a bylo tam nějaké pohoštění... takže jsem neodolala. Proto to dneska je takový, jaký to je. Takže žádný vzorný jídelníček, ale samé blbosti.

06:00 - cereálie s mlékem
12:00 - nějaký zákusek, cca 6 brambůrek
19:30 - dva kousky domácí pizzy (dělala mami)

pití: čaj, kofola
pohyb: chození po obchodech? :D

Od pondělí jsem měla jít už do školy. Praxe, na kterou jsem stejně nechodila, mi skončila v pátek. A jak vidíte, ani jednou jsem tam nebyla. Přemýšlela jsem, že bych tam šla zítra, ale pojedu si až ve čtvrtek pro vysvědčení, pokud se k tomu dokopu. Odrazuje mě cestovat do školy tři hodiny jen kvůli tomu, že budu hodinu ve škole, abych si vzala nějaký papír.

A psal mi známý. Ten, který má mamku v práci, kde pracuju i já. Jak do mě hučela, že jsem se do něj zamilovala a jak dělala srandičky. Prý by se mnou chtěl trávit více času. Bojkotuju to. Nemám zájem a náladu řešit nějakého dalšího chlapa.

Cítím se vyčerpaně. Jak fyzicky, tak psychicky.

Co se má stát se stane

27. června 2016 v 20:36 | Aine |  Deník
Dva dny s alkoholem. Poslední deníčkovský zápis. Potřebuju se vypsat, pomáhá mi to. Zítra zase začnu přidávat jídelníčky.

V sobotu jsem šla na ten místní festival. Byl tam Straka. I Dvojka. Se Strakou jsme se celkem ignorovali. Dělali jsme, že se nevidíme a já se asi po hodině rozhodla, že bych ho konečně mohla pozdravit. Šla jsem totiž kolem něj a tak jsem se snažila znít trošku seběvědomě. A on zněl celkem šokovaně.

V podvědomí chci

25. června 2016 v 14:54 | Aine |  Deník
Zapínám messenger. Pípá mi zpráva.
"Ahoj, jak se máš? Ani se neozveš." Dvojka.
Překvapuje mě to, protože si moc nepíšeme. Naposledy to bylo tak měsíc a půl zpátky. My se buď někde potkáme a občas spolu skončíme, nebo se nepotkáme a nic spolu nemáme. Jednoduchá rovnice. Ale vím, že nepíše jen tak. Že jeho "jak se máš" je jen začátek toho, abych k němu později přišla domů.


23/6/16

23. června 2016 v 23:32 | Aine |  Hubnutí
Dopoledne jsem byla běhat. Lepším se a fakt mě to baví. Sice bylo horko jak blázen a myslela jsem, že tam padnu, ale nevzbudila jsem se dříve než v devět. A než jsem se k tomu dopracovala, tak bylo půl 11.

Odpoledne jsem pak strávila s kamarádkou u rybníka, opalovaly jsme se a bylo to fakt fajn. Pořádně jsme pokecaly a jsem ráda, že jsem nebyla doma. Sice jsme si koupily frisco, což se moc nehodí... ale stalo se. Zítra máme v plánu jet na koupaliště. Sice promenádovat se v plavkách se mi moc nechce, ale předpokládám, že když bude pátek, tak tam moc lidí nebude, protože všichni budou ve škole a v práci.

No a byla jsem v práci si změnit směny na prázdniny. Takže v červenci tam budu jen týden a 2 dny a v srpnu týden a 3 dny. Moje máma se na mě dívala, jestli si jako nedělám prdel, tak málo. Přemlouvala mě, ať si dám více dnů. Ale stojím si tvrdě za svým - byla jsem tam skoro celý červen od rána do večera, takže peníze budu mít, budu pracovat každý víkend v mé další práci a chci si teda aspoň přes týden užít prázdniny.

09:00 - meloun
12:00 - lečo

pití: 0,5 l vody, 0,3 l minerálky, 2 frisca
pohyb: 3,45 km běhu, 20 minut chůze

No a... viděla jsem Straku. Bylo to fakt nečekané a nevyhledávala jsem ho. Protože jsem se po dlouhém přemýšlení v práci rozhodla, že se mu budu vyhýbat, pro moje dobro, ať nemám deprese z něj. :D Potkala jsem ho na náměstí, zrovna když jsem šla do práce si změnit ty směny. Viděla jsem ho asi už 100 metrů přede mnou. On prostě nejde přehlédnout, aspoň pro mě.

A je až k neuvěření, co udělalo se mnou jen to, že stál ode mě nějakých 100 metrů. Sevřel se mi žaludek, pomalu mě zachvátila panika a rozklepaly se mi ruce. Takovýhle vliv nemá na mě ani Dvojka. :D

Byl u bankomatu, kolem kterého já musela projít, protože je prostě po cestě do práce. Nevěděla jsem, jestli to nemám náhodou otočit a jít jinudy. No, takže co se stane, když on stojí a já jsem pořád v pohybu? Ano, dostaneme se až do neskutečné blízkosti. Nevěděla jsem, jestli pozdravit nebo ne - on čuměl do bankomatu a jsem si naprosto jistá, že si mě u toho bankomatu taky všiml, jen dělal, že ne. Protože pak odešel od bankomatu, šel za kámošem a já slavila poloviční úspěch, protože já kousek od bankomatu zatáčela, mezitím co jsem předpokládala, že oni půjdou rovně.

Haha. Oni zatočili taky. Takže jsem se pozdravila s jeho kamarádem, který byl kousek za ním, a až když jsem byla v naprosté blízkosti jeho (měla jsem v plánu ho prostě předběhnout a ignorovat ho) se na mě Straka otočí a říká mi: "Čau." tak jsem mu teda taky řekla čau, předběhla ho a spěchala do práce.

Moje sebevědomí bylo fuč, protože jsem měla kraťasy a já nesnáším svoje nohy, jsou fakt tlusté. A ještě aby mě takhle viděl on? Jo, život mě fakt miluje. :D

Pardon za sloh. Jen jsem to potřebovala někde říct. :D

22/6/16

22. června 2016 v 21:21 | Aine |  Hubnutí
Naivní. Že bych mohla být v práci "jen" 10 hodin? Kdepak. Dneska krásných 13,5 hodin. Ale jelikož to byl můj poslední den před dlouhým volnem, tak mi to tolik nevadilo. Aspoň více peněz, že jo? Že tam byl každý opět nabručený se zmiňovat nemusím. Ke konci už to bylo až tak vážné, že tam po sobě štěkaly jak... ani to neumím popsat, ale bylo to fakt hnusné. :D

Jo a taková perlička - přišla nová brigádnice. A víte co? NEUMÍ ČÍST! To jako vážně, nedělám si srandu. Já si prvně myslela, že ty baby dělají fórky, ale když jsem tam pak s jednou stála a zrovna jsme něco dělaly, ona přišla, že tady má nového zákazníka. No a ta baba se jí ptala, koho to má. Protože je u toho vždycky napsaný lístek, kdo to je. Ona jen pokrčila rameny, nadzvihla zakázku, abychom viděly, co to je, ale ne kdo to je. Jsem fakt čuměla. Si představte, že si prostě nic nepřečtete. Noviny, internet, knížku... Tady je fakt vidět, že práci si najde každý, i ten, kdo neumí číst :D (i když to je práce jaká to je :()

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - mléčná rýže
11:40 - cottage se zeleninou
14:40 - meloun

pohyb: 13,5 hodin v práci
pití: 2 l vody

No a taky hodně přemýšlím. Ono aby vám to v práci rychle uteklo a nemuseli jste se pořád dívat na hodiny, snažíte se nějak "zabavit". Protože ta práce vás nudí, pomalu s nikým nekomunikujete a abyste teda nebyli přilepení k hodinám co minutu, tak přemýšlíte.

Vymýšlím x scénářů, které se nikdy nestanou. Přemýšlím co by kdyby, rozebírám detaily. Přemýšlím, kolik věcí jsem udělala špatně, co budu dělat po škole, jestli chci/nechci v tuhle chvíli nějakého přítele. A hlavně kolik věcí nepřiznám mým přátelům. Protože kdybych to řekla nahlas, bylo by to oficiální. Nebylo by to jen v mé hlavě, kde pořád můžu říct: "Není to pravda, říkáš to jen proto, protože se tady nudíš a přemýšlíš už nad vším." Cítím se jak cizí osoba. :D

21/6/16

21. června 2016 v 23:15 | Aine |  Hubnutí
Tak jsem dneska šla opět do práce, ještě zítra a pak budu mít přes týden asi 2 týdny volno. Tudíž dneska jsem tam strávila "úžasných" 12 hodin, tak nějak naivně doufám, že zítra bych tam mohla být "jen" 10 hodin. Uvidím no. Takže k pohybu jsem se opět nedostala, protože jsem přišla domů, najedla se a zalezla do vany, kde jsem strávila asi 45 minut. Hups.

Jo a ze včerejšího cvičení podle YouTube mě tak šíleně bolí nohy a zadek, že jsem myslela, že v práci skočím do zdi.

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - nektarinka, broskev
11:40 - domácí halušky se zelím
18:45 - 2 špaldové plátky, žervé, šunka, kyselý okurek

pití: 2 l vody
pohyb: 12 hodin v práci

Šíleně mě bolí z té práce hlava. Je tam strašný hluk. Takže si asi vezmu ibalgin a půjdu spát. Pokud se mi povede usnout. Včera jsem cca hodinu a půl nemohla usnout, pak jsem se vzbudila ve tři ráno a minimálně půl hodiny nemohla zase spát. Jo a naprosto přesně vím z čeho to je...

20/6/16

20. června 2016 v 20:41 | Aine |  Hubnutí
Volnoooo. Žádná vstávačka v pět ráno, protože musím do práce. Což mě teda čeká zase zítra a ve středu a pak půjdu do té hrozivé práce až za dlouho. Juchů. Víkendy teda makám od tohodle víkendu už celé po celou dobu prázdnin kromě 2 sobot a 2 nedělích, což mě nějak netěší, protože všechny akce jsou o víkendech, ještě k tomu přes prázdniny, ale co nadělám.

Takže jsem si pěkně v klídečku vstala kolem deváté, chtěla jsem jít běhat, ale hrozně u nás pršelo, tak jsem dala nějaké cardio z YouTube. Nebaví mě to, ty videa mě prostě přestávají bavit, ale nenapadlo mě nic jiného, když je venku tak hnusně.

No a kolem poledne jsem se dozvěděla, že dojel Straka. Ve zkratce, je to kluk, kterého mám hrozně ráda i přes to všechno, že mi ublížil. Jako motivaci mám i jeho, protože se odstěhoval a já pak chtěla, že až přijede, a že jestli ho potkám, tak ať mě vidí jinak, hubenější... no opět se tak nestalo. Já vím, že on ke mně už nic necítí, ale já... já prostě na něj nedokážu zapomenout i po roce a půl. Proto jsem odmítla x kluků, nemůžu se přes něj přenést a pohnout se dál.

Hrozně bych ho chtěla vidět. Ale vím, že kdybych ho viděla, tak to nezvládnu. Minule, když tady byl, tak jsem to nezvládla taky. Brečela jsem opilá klukovi, který o mě měl zájem a já mu povídala o Strace. A tohle už zažít nechci. Vidět, jak mě ignoruje. A to tady bude TŘI TÝDNY! Přes týden ho určitě neuvidím, ale jestli se třeba uvidíme o víkendu v hospodě či v klubu... kdo ví. Já se totiž bavím s jeho kamarády. On z toho nebyl moc nadšený, když to zjistil. Teda, nic neříkal, ale vypadalo to tak, že není rád, že se s nimi bavím. Vidět bych ho chtěla, ale vím, jak bych z toho pak byla v depresi.

09:15 - cereálie s mlékem
13:00 - domácí halušky se zelím, 3bit
18:30 - 2 špaldové krekry, domácí pomazánka, kupa zeleniny a vajíčko

pití: 1,5 l vody
pohyb: 30ti minutové cardio z YouTube, 3,15 km běhu

Jídelníček nic moc, ale po posledních třech dnech je to lepší. Obědu jsem se teda nevyhnula, protože dneska nešla ani máma do práce a navíc mi koupila 3bit a na to já mám moc slabou vůli. Tak jsem si dala takový to: "Ok, dáš si 3bit, ale půjdeš běhat, i když si už ráno cvičila."

A těší mě, že se v běhu zlepšuji, nedávno jsem uběhla 2,2 km a teď už skoro o 1 km více a to jsem byla běhat jen párkrát. :D

A moje myšlenky teď? Mmm, určitě je teď s kluky na pivě v hospodě.

Prosím, ať už odjede. Když tu není a je daleko, je mi lépe.

Když přijde blbá nálada

19. června 2016 v 22:30 | Aine |  Deník
Omlouvám se, že jsem se celý víkend neozvala. V pátek mě přepadla depka a držela/drží se mě až do dneška. Nic příjemného. Začne to jednou věcí a pak se to už všechno veze. Už to pak není jen jedna věc, ale více.
Začala jsem se sebekritizovat - jak nic nedokážu, nic nevydržím, jaké dělám blbosti apod. Ale asi to nebudu více rozebírat, nějak se mi do toho nechce.

16/6/16

16. června 2016 v 18:59 | Aine |  Hubnutí
Mám dneska pátek a ani nevím proč. Ještě zítra a mám den volna! Juchů, pak v neděli jdu do mé druhé práce. Ale tam je to v pohodě, nejsem tam 13 hodin. Fakt se těším na příští týden, budu mít volno a budu doma. Jak jsem říkala, že jsem si nahlásila práci ještě na úterý a středu, tak to teď není úplně jisté jestli tam půjdu. Budu teď znít asi hrozně namyšleně, povrchně, nafoukaně, ale tak co už. Dělal se totiž rozpis na příští týden a jsem napsaná úplně někde jinde, než bych měla být. A s naprosto debilními (pardon) lidmi. Tak jsem si "dupla" a řekla jsem, že pokud mě nedá zpátky, kde mám být, že radši zůstanu doma a do práce nepůjdu. Tak se prý na to ještě podívá. No, takhle se to dělá. :D

Vím, že vás tyto moje osobní věci nějak nezajímají, ale je to něco i jako můj deník, takže to klidně přeskakujte.

Takže jsem v práci jako obvykle umírala. Je toho za ten týden fakt hodně. Navíc, panuje tam hrozně negativní nálada, všechny baby jsou na sebe protivné, ve stresu, všechny se tam tvaří jak kakabus a opovažte se něco udělat špatně, to jste mrtvé pohledem do jedné sekundy. Ale já to mám lidově řečeno v paži. Jsem tam pořád jako brigádník a nechodím tam pravidelně, tudíž si fakt nezapamtuju vše. Na jednu stranu je i trochu chápu - není daná pracovní doba. Až se to udělá, tak se jde domů. Takže se jde do práce a nevíte, jestli domů přijdete ve čtyři, nebo až v sedm. Na druhou stranu je to i jejich chyba. Kdyby se všechny seběhly na šéfa a držely pohromadě, nějak by se to vyřešilo... škoda mluvit. :D

05:15 - cereálie s mlékem
08:45 - hruška, hrozny
11:40 - kuskus s tofu a čínskou zeleninou

pití: 1,5 l vody
pohyb: no, zase ta práce, k pořádnému cvičení se fakt nedostanu